Published On: 8 listopada 2020

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 07.11.2020

1. W związku z ograniczeniami wynikającymi z epidemii informujemy, że w naszym kościele może przebywać jednocześnie 40 osób. W kruchcie kościoła jest możliwość dezynfekcji rąk.
  2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Na całym świecie jest prześladowanych około 200 tyś. chrześcijan a ponad 100 tyś. ginie za wiarę w Chrystusa. W ramach solidarności można dzisiaj złożyć ofiary do puszek przed kościołem
  3. Jutro adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 16:00. Z Józefem przed Panem. Okazja do spowiedzi świętej.
  4. W środę, 11 Listopada, przypada 102. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze św. w naszym kościele o godz. 8:30 10:30 i 18:00. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10:30.
  5. Próby scholi parafialnej oraz zbiórki ministrantów w sobotę zostają zawieszone. Dziewczynki ze scholi są proszone o przychodzenie do kościoła w niedzielę na godz. 10:00.
  6. Dzisiaj na Mszy św. zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny, które będzie roznosił Pan Kościelny, jedyna osoba upoważniona z ramienia naszej parafii.
  7. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na cele gospodarcze. W minionym tygodniu w postaci „cegiełek” złożono ofiary w wysokości 450 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Potrzebne osocze od osób, które wyzdrowiały po przechorowaniu COVID-19 lub przebyły bezobjawowe zakażenie wirusem SARS-CoV-2 ! Bardzo prosimy o telefoniczny kontakt z najbliższym centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa W czasie rozmowy telefonicznej dokonana zostanie wstępna ocena braku przeciwwskazań do oddania osocza i ustalony zostanie najdogodniejszy termin i miejsce jego pobrania. RCKiK w Katowicach tel. 726 227 229 RCKiK w Krakowie tel. (12) 261 88 16, 663 560 300.