1702, 2024

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024

1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej są sprawowane, w naszym kościele, w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15.
    2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17:00.
    3. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
    4. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    5. W Środę Popielcową zbieraliśmy ofiary na rzecz Ukrainy. Zebraliśmy 365 zł. Bóg Zapłać.
    6. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 250 zł. serdeczne Bóg Zapłać. Również dziękujemy za dzisiejsze ofiary ,które przeznaczamy na cele gospodarcze naszej parafii.
    7. Dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie dekoracji na Wielki Post.
    8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
    9. Przy wyjściu z kościoła można zabrać skarbonkę wielkopostną Caritas. Skarbonki przyniesiemy w niedzielę miłosierdzia, możemy też nabywać paschaliki w cenie 19 zł. na stół wielkanocny

17 lutego 2024|

I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024

2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17:00.
    3. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
    7. Dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie dekoracji na Wielki Post.
    8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.