Published On: 9 października 2022

XXVIII Niedziela Zwykła – 12.10.2022

 1. Przypominamy, że miesiąc październik to miesiąc różańca św. Nabożeństwa różańcowe w naszym kościele o godz. 17:30 . Dzieci w sposób szczególny zapraszamy od poniedziałku do czwartku.
 2. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXII Dzień Papieski” pod hasłem ” Blask Prawdy”. W związku z tym w naszej parafii:» o godz. 15:00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia podczas, którego udzielimy indywidualnego błogosławieństwa Relikwiami św. Jana Pawła II.

  » po każdej Mszy św. będzie można nabywać kremówki papieskie

  » będziemy mogli podzielić się darem życia i oddać krew od 9:00 do 13:30 ;(dowody osobiste)

  » po każdej Mszy św. młodzież zbierać będzie ofiary na fundusz stypendialny dla zdolnych a jednocześnie najbiedniejszych uczniów.

 3. Wszystkim, którzy wzięli udział w nabożeństwie błogosławienia zwierzą składamy serdeczne Bóg zapłać. Zebraliśmy około 50 kg. karmy dla zwierząt. W tym roku zbiórkę również przeprowadzili, pod nadzorem pana Tomka, uczniowie z naszej szkoły podstawowej.
 4. W piątek przypada Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Panu Bogu w modlitwie nauczycieli, katechetów i wychowawców.
 5. Na horyzoncie mamy już dni listopadowe podczas których w sposób szczególny pamiętamy o zmarłych. Przyjmujemy na wypominki jednorazowe oktawalne, roczne i półroczne.
 6. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 450 zł. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ.
 7. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na gospodarcze potrzeby naszej parafii
 8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 9. W tym tygodniu do domu ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła + Maria KOWALCZYK Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie.