Published On: 13 grudnia 2020
Dziś III Niedziela Adwentu, tzw. Gaudete, czyli Radości!
Określenie to pochodzi od pierwszego słowa antyfony rozpoczynającej tego dnia Liturgię Eucharystyczną.
Co jest źródłem tej radości? Świadomość bliskich już świąt narodzenia Jezusa Chrystusa, który stał się człowiekiem, aby nas odkupić.

Wszystkich pozostających w domu w związku z pandemią zachęcamy do duchowej łączności przez indywidualną modlitwę w godzinach sprawowania liturgii. Marana Tha! Przyjdź Panie Jezu!

Przypominamy, że zgodnie z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi w naszym kościele jednocześnie może przebywać maksymalnie 40 osób.

Prosimy o dostosowanie się do limitu, zachowanie dystansu min. 1,5 metra, jak też do innych obostrzeń sanitarnych: zakrywanie ust i nosa, dezynfekowanie rąk, oraz przyjmowanie Komunii Świętej.

Drodzy Parafianie i Sympatycy parafii św. Józefa życzymy Wam wszystkim wytrwałości i dużo zdrowia!

Zapraszamy również do śledzenia naszego profilu na Facebooku