Published On: 23 czerwca 2021

Zgodnie z najnowszymi rozporządzeniami państwowymi [czerwiec 2021], w naszym kościele od 27 czerwca 2021, jednocześnie może przebywać maksymalnie 180 osób przy zachowaniu odstępu 1,5 m. Do limitu nie wliczają się osoby zaszczepione pełną dawką przeciwko Covid-19. Osoby zaszczepione powinny posiadać poświadczenie takiego szczepienia.

W duchu odpowiedzialności za życie i zdrowie innych starajmy się zajmować co drugie miejsce siedzące.

Prosimy o dostosowanie się do limitu, jak też do innych obostrzeń sanitarnych: zakrywanie ust i nosa, dezynfekowanie rąk, oraz przyjmowanie Komunii Świętej na rękę.

Jeśli masz objawy chorobowe lub przeziębienia pozostań w domu. Wróć do nas kiedy wyzdrowiejesz!

Jeśli w tym czasie potrzebujesz opieki duszpasterskiej prosimy o kontakt.

Wszystkich pozostających w domu z powodu choroby, izolacji lub kwarantanny, zachęcamy do duchowej łączności w godzinach celebracji liturgicznych w naszym kościele. Drodzy Parafianie i Sympatycy parafii św. Józefa życzymy Wam wszystkim wytrwałości i dużo zdrowia