Published On: 27 listopada 2022

I Niedziela Adwentu – 27.11.2022

1. Dzisiejszą niedzielą wkraczamy w Okres Adwentu jak również w nowy Rok Liturgiczny. W tym radosnym czasie oczekiwania na chwalebny powrót Zbawiciela w Chwale. Jezus w sposób szczególny wzywa nas do przygotowania się na to wielkie wydarzenie. W tym przygotowaniu mają nam pomóc przede wszystkim Roraty – sprawowane od poniedziałku do czwartku o godz. 17:00, na które bardzo serdecznie zapraszamy dzieci wraz z najbliższymi. W zakrystii można nabyć lampiony w cenie 18 zł.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 8:30 poświęciliśmy Wieniec Adwentowy.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 17:00 modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek dyżurować będziemy w konfesjonale od godz. 16:30. O godz. 17:30 Msza św. wynagradzająca NSPJ. W sobotę przed południem odwiedzimy chorych a na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSNMP.
  4. W niedzielę na spotkanie formacyjne zapraszamy Wspólnotę Żywego Różańca.
  5. W sobotę na godz. 10:00 zapraszamy ministrantów i kandydatów na spotkanie formacyjne. Natomiast dzieci ze scholi zapraszamy w sobotę na godz. 10:30
  6. W następną niedzielę II Adwentu, będzie przeprowadzana po każdej Mszy św. Zbiórka na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
  7. Bardzo gorąco dziękujemy paniom i panom za ofiarną pomoc przy dekoracjach adwentowych.
  8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 780 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  10. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: + Tadeusz ZMARLAK, + Józef ŁAKOMY, + Barbara BARAŃSKA Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.