Published On: 4 grudnia 2021

II Niedziela Adwentu – 04.12.2021

 1. Dzisiaj, w druga niedzielę Adwentu, w sposób szczególny modlimy się o DAR POTOMSTWA.
 2. Dziś po każdej Mszy św. przeprowadzamy zbiórkę na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
 3. Przypominamy, że Msze św. roratnie od poniedziałku do czwartku o godzinie 17:00 .
 4. Wzorem poprzednich lat również w rozpoczynającym się Adwencie jest kontynuowana akcja „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”. Świece, w cenie: mała 7 zł, duża 18 zł do nabycia przy wyjściu z kościoła w kancelarii lub zakrystii.
 5. W poniedziałek, adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu, z Józefem przed Panem od godz.16:00 .
 6. W środę, 8 grudnia, uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. W tym dniu. Msze św. w naszym kościele o godz. 9:00 , 17:00 i 18:00 . Na Mszy św. o godz. 17:00 zostaną poświęcone i wręczone książeczki do nabożeństwa dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii.
 7. Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP kończymy Rok św. Józefa.
 8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Rekolekcje wygłosi, dobrze nam znany. O. Adam Paweł BŁYSZCZ CR. Hasło rekolekcji, które zaproponował o. Adam, to WEŹMY SIĘ W GARŚĆ.
 9. Bóg Zapłać za ofiary, które zostały złożone w postaci cegiełek lub wpłynęły na konto parafialne. W nadchodzącym tygodniu zakończymy prace kamieniarskie przy krzyżu misyjnym. Wszystkim, którzy przyczynili się i nadal przyczyniają do renowacji krzyża niech Dobry Bóg zdrowiem wynagrodzi.
 10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
 11. W tym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odszedł: + Antoni ZUB. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…