Published On: 2 stycznia 2022

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 02.01.2022

1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godzinie 17:00. Okazja do spowiedzi św.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godzinie 18:00. Prośby, które chcemy zanieść przed tron Najwyższego za wstawiennictwem św. Józefa, patrona naszej parafii, można składać do metalowej puszki usytuowanej przy wyjściu z kościoła lub przesyłać za pomocą poczty elektronicznej. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek 6 stycznia – Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.
  5. Dzisiaj ostatni dzień, kiedy możemy zaprosić księdza z wizytą duszpasterską.
  6. W minionym tygodniu w formie cegiełek oraz na konto parafialne wpłynęło: 450 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Dyżurować będziemy w konfesjonale od godzinie 17:00.
  8. W sobotę 8. Stycznia, przed południem, ksiądz odwiedzi chorych z posługą sakramentalną
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odeszła: + Janina KUPCZAK. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…