Published On: 5 marca 2023

II Niedziela Wielkiego Postu – 05.02.2023

1. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Na nabożeństwo Gorzkich Żali z  kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15.
    2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz.  17:00.
    3. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
    4. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    5. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary na rzecz ofiar wojny w Ukrainie. Zebraliśmy 810 zł. Wszystkim ofiarodawca nich dobry Bóg Zdrowiem odpłaci.
    6. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 150 zł. serdeczne Bóg Zapłać. Ofiary na jałmużnę wielkopostną można składać do skarbonki przy krzyżu adoracji a ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego do skarbony przy wyjściu z kościoła.
    7. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się 26 marca w V niedzielęWielkiego Postu.  Rekolekcje wygłosi o. Arkaduiusz KITA CR. Przełożony wspólnoty zakonnej  w Gdańsku.
    8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.