Published On: 13 marca 2022

XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020

 1. W najbliższą sobotę, 19 marca, w Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP i Patrona Kościoła. Na Mszy św. o godz. 18:00 . zostaną wprowadzone do naszego kościoła relikwie św. Jana Pawła II. Wprowadzenia dokona ks. arcybiskup Archidiecezji Lwowskiej Mieczysław MOKRZYCKI, który był osobistym sekretarzem Ojca św. Jana Pawła II. Niech ten dzień będzie dniem szczególnej modlitewnej solidarności naszych parafian z naszymi braćmi i siostrami na Ukrainie. Przy wyjściu z kościoła możemy składać do metalowej skarbony ofiary. Ofiary te przekażemy na ręce księdza arcybiskupa Mokrzyckiego dla pokrzywdzonych wojną Ukraińców. Ksiądz arcybiskup dokona również poświęcenia medalików dzieciom, które w tym roku przystąpią do I Komunii św
 2. Dzisiaj przypada 9 rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Módlmy się o światło ducha św. dla Papieża.
 3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17:00 . Okazja do spowiedzi św.
 4. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18:00 .
 5. Nabożeństwa Wielkopostne:

  – Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:15.

  – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15 . Za udział w tych nabożeństwach możemy uzyskać odpust zupełny.

 6. Krzyż, wystawiony w centrum naszej świątyni adorujemy przez pokłon lub uklękniecie.
 7. Spotkanie organizacyjne rodziców dzieci, które przygotowują się do I Komunii św. w piątek po nabożeństwie Drogi Krzyżowej.
 8. Bóg Zapłać za ofiary, które wpłynęły w tym tygodniu w wysokości 350 zł. Ofiary, podobnie jak ofiary z przyszłej niedzieli, przeznaczamy na zapłacenie relikwiarium.
 9. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odeszli: + Mariusz JAROSŁAWSKI, + Jan ADAMOWICZ. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…