Published On: 25 lutego 2024

II  Niedziela Zwykła – 25.02.2024

  1. II Niedziela Wielkiego Postu obchodzona jest jako Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Przed kościołem zbieramy ofiary na rzecz misji.
  2. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Na nabożeństwo Gorzkich Żali z  kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz.  17:00.
  4. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa a w środę, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. W piątek dyżurować będziemy w konfesjonale od godz 16:30, na Mszy św. o godz. 18:00 uczcimy NSPJ.  W sobotę kapłan odwiedzi chorych, a o godz. 17:30 uczcimy NSNMP. W niedzielę na spotkanie formacyjne zapraszamy członków wspólnoty Żywego Różańca.
  6. W sobotę o godz. 11:00 spotkanie formacyjne ministrantów oraz kandydatów na ministranta.
  7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 850 zł. serdeczne Bóg Zapłać. Ofiary na jałmużnę wielkopostną można składać do skarbonki przy krzyżu adoracji a ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego do skarbony przy wyjściu z kościoła.
  8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć na stół wielkanocny caritasowskie Paschaliki w cenie 19 zł.
  10. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszły: +Bożena KENIG oraz + Barbara  MUSIAŁ Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie