Published On: 16 stycznia 2021

II Niedziela Zwykła – 17.01.2021

1. Trwamy w Tygodniu Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godzinie 17.00. Okazja do spowiedzi św.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godzinie 18.00. Prośby, które chcemy zanieść przed tron Najwyższego za wstawiennictwem św. Józefa, patrona naszej parafii jak i całego roku liturgicznego można składać do metalowej puszki usytuowanej przy wyjściu z kościoła. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W tym dniu w sposób szczególny modlić się będziemy w intencji powołań z racji tzw. Sztafety powołań organizowanej przez naszą diecezję.
  5. W czwartek obchodzimy Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka. Wszystkim Babciom i Dziadkom dużo zdrowia i siły, aby mogli rozpieszczać swoje wnuki. A dla tych, którzy odeszli błagamy o dar zasłużonego nieba.
  6. Za tydzień będziemy obchodzić Niedzielę Słowa Bożego.
  7. W minionym tygodniu w formie cegiełek na konto parafialne oraz ofiary z kolędy wpłynęło 450 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone dzisiaj ofiary na rzecz ogrzewania naszej świątyni.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  10. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odeszła: + Joanna KOZŁOWSKA. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niech Jej świeci!