Published On: 30 kwietnia 2022

III Niedziela Wielkanocna – 1.05.2022

  1. Dzisiaj nasza parafia przeżywa odpust parafialny. Głównej Mszy św. o godz. 12:00 przewodniczyć będzie ks. Piotr Ryż – wikariusz z parafii MB Różańcowej w Sosnowcu.
  2. Nabożeństwa Majowe, które dzisiaj rozpoczynamy, odprawione będą przez cały maj o godz. 17:30.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00.
  4. We wtorek, 3 maja, obchodzimy Uroczystość NMP Królowej Polski głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich. W piątek dyżurować będziemy w konfesjonałach od godz. 16:30 . Na Mszy św. o godz. 17:00 uczcimy NSPJ. W sobotę, przed południem kapłan odwiedzi chorych a o godz. 17:00 sprawować będziemy Eucharystię jako wynagradzającą NSNMP.
  6. W minionym tygodniu w formie cegiełek oraz na konto parafialne wpłynęło 250 zł. Rozpoczynamy odkładanie funduszy na renowację przedsionka naszego kościoła.
  7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli: + Pelagia MACHOWICZ i + Czesław MATUSIŃSKI. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…