Published On: 17 kwietnia 2021

III Niedziela Wielkanocna – 17.04.2021

  1. Dzisiaj Trzecia Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17.00. Okazja do spowiedzi św.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18.00. Prośby, które chcemy zanieść przed tron Najwyższego za wstawiennictwem św. Józefa, patrona naszej parafii jak i całego roku liturgicznego można składać do skrzynki usytuowanej przy wyjściu z kościoła lub elektronicznie odwiedzając naszą stronę internetową. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek, środę i piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  5. W piątek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika – głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za złożone dzisiaj ofiary na cele gospodarcze naszej parafii. Dziękujemy rodzinie, która ofiarowała krzewy bukszpanu dla naszej parafii. Krzewy zostały posadzone przy krzyżu.
  8. W minionym tygodniu w formie cegiełek oraz na konto parafialne wpłynęło 300  zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  9. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odeszła: + Aleksandra KIEŁB. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…