Published On: 3 marca 2024

III Niedziela Wielkiego Postu – 03.03.2024

  1. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15.
  2. Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w przyszłą niedzielę 10 marca w IV niedzielę Wielkiego Postu.  Rekolekcje wygłosi o. Tomasz KOPEREK.  Ojca rekolekcjonistę polecamy wypróbowanym modlitwom drogich parafian.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz.  17:00.
  4. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
  5. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 18:00 w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  7. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary na rzecz misji i misjonarzy. Zebraliśmy 592 zł. Wszystkim ofiarodawca niech dobry Bóg Zdrowiem odpłaci.
  8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 150 zł. serdeczne Bóg Zapłać. Ofiary na jałmużnę wielkopostną można składać do skarbonki przy krzyżu adoracji a ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego do skarbony przy wyjściu z kościoła.
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabywać świece caritasowskie oraz baranki z białej czekolady.
  10. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.