Published On: 21 stycznia 2023

III Niedziela Zwykła – 21.01.2023

1. Dzisiaj  III niedziela zwykła, która obchodzona jest na prośbę papieża Franciszka, jako Niedziela Słowa Bożego.
  2. W tym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Wszystkim, którzy nas zaprosili składamy serdeczne Bóg Zapłać. W przyszłą niedzielę o godzinie 12:00 odprawimy Mszę św. z prośbą o Boże Błogosławieństwo i o łaskę zdrowia dla wszystkich parafian, którzy nas zaprosili z kolędom. Serdeczne Bóg Zapłać za ofiary złożone podczas kolędowania.
  3. Jutro, w poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, w ciszy od godz. 17:00.
  4. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
  5. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W środę święto nawrócenia św. Pawła Apostoła. Tym dniem kończymy Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  7. W sobotę zapraszamy wszystkich parafian na wspólne kolędowanie. Początek o godzinie 15:00 w salce parafialnej.
  8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 650 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  9. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Sprawy pilne prosimy zgłaszać telefonicznie.
  10. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  11. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odszedł: + Aleksander BIALUK. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie