Published On: 18 grudnia 2021

IV Niedziela Adwentu – 18.12.2021

 1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, od godz. 16:00. Okazja do spowiedzi św.
 2. W poniedziałek, 20 grudnia, Msza św. za zmarłych w minionym miesiącu o godz. 18:00.
 3. We wtorek – 21 grudnia ostania Msza św. roratnia.
 4. Na stronie parafialnej znajduje się zapis audio, rozważań rekolekcji adwentowych, które w ostatnich dniach prowadził dla naszej wspólnoty parafialnej Ojciec Adam Błyszcz CR. www.parafiajozef.sosnowiec.pl Serdecznie zapraszamy do odsłuchania. Serdeczne Bóg zapłać panu Grzegorzowi za dokonanie tych nagrań.
 5. Wszystkie chętne osoby zapraszamy do pomocy przy ubieraniu choinek we wtorek po Mszy św. wieczornej.
 6. W piątek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msza św. o godz. 9:00. Przypominamy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej. W Wigilię nie ma Mszy św. o godz. 18:00.
 7. Pasterka w naszym kościele w nocy z 24 na 25 grudnia o godz. 24:00.
 8. W pierwszy dzień świąt w sobotę 25 grudnia porządek Mszy św. niedzielny.
 9. W niedzielę 27 grudnia święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Ofiary w tym dniu przeznaczone są na pomoc studiującym na uczelniach katolickich.
 10. Składamy serdeczne Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczamy na cele gospodarcze jak i za te które wpłynęły w formie cegiełek i na konto parafialne
 11. Podobnie jak w ubiegłym roku księża w naszej parafii będą odwiedzać wiernych na indywidualne zaproszenie. Zaprosić można księdza w zakrystii po każdej Mszy św.
 12. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej. Są jeszcze caritasowskie świece na stół wigilijny.
 13. W minionym tygodniu do Domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: Janina JANDAŁA, + Ryszard JAGODZINSKI, + Henryka MADROWSKA, + Adam SOJSKI. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE…