Published On: 19 grudnia 2020

IV Niedziela Adwentu – 20.12.2020

 1. Dzisiaj czwarta niedziela adwentu.
 2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, od godz. 1600.
 3. W poniedziałek, 21 grudnia, Msza św. za zmarłych w minionym miesiącu o godz. 1800.
 4. W środę 23 grudnia ostania Msza św. roratnia.
 5. W czwartek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Msza św. o godz. 900. Przypominamy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej. W Wigilię nie ma Mszy św. o godz. 1800.
 6. W związku z ograniczoną ilością osób w naszym kościele, aby dać możliwość większej ilości wiernym w godnym uczczeniu Bożego Narodzenia odprawimy dwie Pasterki o godz. 2200 i 2400.
 7. W piątek 25 grudnia –  Uroczystość Narodzenia Pańskiego – porządek Mszy św. niedzielny.
 8. W drugi dzień świąt –  święto św. Szczepana, Msze św. w naszym kościele będą sprawowane w porządku niedzielnym. Ofiary w tym dniu przeznaczone są na pomoc studiującym na uczelniach katolickich.
 9. W niedzielę 27 grudnia święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
 10. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczamy na zapłacenie ostatniej raty za remont kancelarii parafialnej. Również gorące podziękowanie za ofiary jakie wpłynęły na konto parafialne i w formie cegiełek w wysokości 1900 zł.
 11. Ofiary na ogrzewanie kościoła można składać do skarbony przy wyjściu z kościoła lub zapalając świece na wotywnym świeczniku.
 12. Zgodnie z rozporządzeniem ks. biskupa Grzegorza KASZAKA, w tym roku w naszej diecezji nie będzie tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich. Księża w naszej parafii będą odwiedzać wiernych na indywidualne zaproszenie. Zaprosić można księdza w zakrystii po każdej Mszy św.
 13. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.