Published On: 23 grudnia 2023

IV Niedziela Adwentu – 24.12.2023

1. Dzisiaj Wigilia Narodzenia Pańskiego. Nie ma Mszy św. o godz. 18:00. Przypominamy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej.
    2. Pasterka, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie sprawowana o godz. 22:0.
    3. W sobotę, 30 grudnia, na Mszy św. o godz 18:00 będziemy się modlić o dar nieba dla  zmarłych parafian w minionym roku.
    4. Podobnie jak w ubiegłym roku księża w naszej parafii będą odwiedzać wiernych na indywidualne zaproszenia. Zaprosić można księdza w zakrystii po każdej Mszy św. lub w dni powszednie w kancelarii. Zaproszenia przyjmujemy do 30 grudnia.
    5. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 150 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
    6. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
    7. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: + Helena FLOREL i + Aleksander CHWESEWICZ. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie