Published On: 25 kwietnia 2021

IV Niedziela Wielkanocna, zwana Niedzielą Dobrego Pasterza – 25.12.2021

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy Tydzień modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17.00. Okazja do spowiedzi św.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18.00. Prośby, które chcemy zanieść przed tron Najwyższego za wstawiennictwem św. Józefa, patrona naszej parafii jak i całego roku liturgicznego można składać do skrzynki usytuowanej przy wyjściu z kościoła lub elektronicznie odwiedzając naszą stronę internetową. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  4. Kancelaria parafialna w tym tygodniu czynna w poniedziałek, środę i piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.
  5. W sobotę 1 maja, przypada wspomnienie św.  Józefa Rzemieślnika, patrona naszej parafii. Z racji pandemii uroczystość odpustową obchodzimy skromnie. Porządek Mszy św. niedzielny.  Msza św. odpustowa z Litanią do św. Józefa i z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem o godzinie 12.00.
  6. W sobotę rozpoczyna się miesiąc maryjny. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 uczcimy Najświętsze Serce Maryi Panny. Natomiast wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie formacyjne w przyszłą niedzielę. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz. 8.30.
  8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. Składamy serdeczne Bóg Zapłać paniom i panom za demontaż dekoracji wielkanocnych.
  10. W minionym tygodniu w formie cegiełek oraz na konto parafialne wpłynęło 850  zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  11. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odeszli: + Anna KLIMCZAK, + Aleksander OGONEK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…