Published On: 30 kwietnia 2023

IV Niedziela Wielkanocna – 30.04.2023

  1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Jutro 1 maja nasza parafia ma swoje święto patronalne. W tym dniu nasz patron św. Józef Rzemieślnik jeszcze  gościnniej rozkłada swoje ramiona zapraszając do wspólnej modlitwy.  Msze św. według porządku niedzielnego. (8:30, 10:30, 12:00 i 18:00). Główna Msza św. odpustowa o godz. 12:00
  3. Jutro rozpoczyna się maryjny miesiąc – maj. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17:30.
  4. W środę 3 maja obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski.  Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.
  5. Bóg Zapłać paniom i panom za pomoc przy demontażu dekoracji wielkanocnych. Niech Dobry Pan Bóg zdrowiem wynagrodzi.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz 17:00 będziemy się modlić w intencji nowych powołań, kapłańskich i zakonnych. W piątek będziemy dyżurować w konfesjonale od godz. 16:30. Na Mszy św. o godz. 17:00 uczcimy NSPJ. W piątek,  ks. biskup udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych. W sobotę przed południem kapłan odwiedzi chorych a na Mszy św. o godz. 17:00 uczcimy NSNMP. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie formacyjne w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30.
  7. Młodzież, która przygotowuje się do sakramentu Bierzmowania i która ukończyła kurs Alfa zapraszamy na spotkanie w piątek. Spotkanie rozpoczyna się Mszą św. o godz 18:00.
  8. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 150 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  9. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.