Published On: 10 marca 2024

IV Niedziela Wielkiego Postu – 10.03.2024

 1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi Tomasz KOPEREK CR. Plan rekolekcji wywieszony jest w gablotach parafialnych i stronie internetowej.
 2. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15
 3. W piątek zapraszamy na spotkanie wspólnoty Nie jesteś Sam. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 15:30.
 4. Ksiądz proboszcz prosi o kontakt wszystkich panów, którzy byli w przeszłości ministrantami, lektorami a teraz są ojcami a może dziadkami a chcieli by ponowić przygodę w  Liturgicznej Służbie Ołtarza.
 5. Spotkanie formacyjne dla ministrantów i kandydatów w sobotę o godz. 11:00.
 6. W sobotę rozpoczynamy nowennę w intencji Ojczyzny, zgody narodowej, poszanowania życia ludzkiego.
 7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 450 zł. serdeczne Bóg Zapłać. Ofiary na jałmużnę wielkopostną można składać do skarbonki przy krzyżu adoracji a ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego do skarbony przy wyjściu z kościoła.
 8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć na stół wielkanocny caritasowskie paschaliki
 9. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 10. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła
  Henryka MOLENDA. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie