Published On: 27 marca 2022

IV Niedziela Wielkiego Postu – 27.03.2022

 1. Dzisiaj IV niedziela wielkiego postu zwana Letarae (Radujcie się). W tradycji rzymskiej jest określana jako Niedziela róż.
 2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Rekolekcje wygłosi o. Arkadiusz Kita CR.
 3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem prze Panem od godz.17:00 . Okazja do spowiedzi św.
 4. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18:00 . Prośby można składać do metalowej puszki usytuowanej przy wyjściu z kościoła lub elektronicznie odwiedzając naszą internetową stronę parafialną.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek dyżurować będziemy w konfesjonale od godz. 16:30 na Mszy św. o godz. 18:00 uczcimy NSPJ. W sobotę kapłan przed południem odwiedzi chory a na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSNMP. Spotkanie formacyjne dla członków Żywego Różańca w najbliższą niedzielę po porannej Eucharystii.
 6. Nabożeństwa Wielkopostne:
  – Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 17:15 .
  – Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15 . W piątek 1 kwietnia ks. dziekan zaprasza na dekanalne nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Nabożeństwo rozpocznie się Mszą św. o godz. 18:00 w kościele św. Tomasza.
 7. Krzyż, wystawiony w centrum naszej świątyni adorujemy przez pokłon lub uklękniecie.
 8. Bóg Zapłać za ofiary jakie wpłynęły na rzecz naszej parafii.
 9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Polecamy książki ks. Arcybiskupa Mokrzyckiego, dochód przeznaczony jest na seminarium we Lwowie jak również nowennę do św. Józefa specjalnie opracowaną na prośbę naszej parafii przez o. Adama BŁYSZCZA CR.
 10. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odszedł + Andrzej SŁABOŃ Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…