Published On: 30 stycznia 2022

IV Niedziela Zwykła – 30.01.2022

  1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17:00 . W tym czasie, okazja do spowiedzi św.
  2. W święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Boskiej Gromnicznej. Msza św. w naszym kościele o godz. 18:00. Jest to również dzień Życia Konsekrowanego. Zwyczajowo w tym dniu wręczamy świece dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Niestety jedna z klas trzecich jest na kwarantannie dlatego wręczenie świec nastąpi w niedzielę 6 lutego na Mszy św. o godz. 10:30.
  3. Serdecznie zapraszamy panie i panów do pomocy przy rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych. Początek w czwartek po Mszy św. o godz.. 18:00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne na Mszy św. o godz. 17:30. W piątek od godz. 16 30 dyżurować będziemy w konfesjonałach, na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSPJ. W sobotę przed południem kapłan odwiedzi chorych a na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSNMP. W pierwsza niedzielę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8:30.
  5. Z Okazji kolędy zaprosiło nas 86 rodzin. Serdeczne Bóg Zapłać za każde zaproszenie i każde dobre słowo tak ważne w tym trudnym czasie i za ofiary, które pozwoliły na spłacenie zaległych inwestycji parafialnych.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  7. W tym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odszedł: + Stanisław WŁODARSKI Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…