Published On: 30 stycznia 2021

IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021

  1. W minioną, niedzielę na prośbę Caritas przed kościołem zbieraliśmy ofiary na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Chorwacji. Zebraliśmy 273 zł Serdeczne Bóg Zapłać.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17.00. Okazja do spowiedzi św.
  3. We wtorek święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Boskiej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00 i 18,00. Świece gromniczne z okapnikami można nabyć w zakrystii. Na Mszy św. o godz. 18.00 dzieciom przygotowującym się do pierwszej Komunii św. zostaną wręczone świece. W tym dniu w sposób szczególny modlimy się o nowe powołania zakonne. Przed Mszą św. o godz. 18.00 Nowenna do Św. Józefa.
  4. Serdecznie zapraszamy panie i panów do pomocy przy rozbieraniu dekoracji bożonarodzeniowych. Początek w środę po Mszy św. o godz.. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie. W piątek kapłan przed południem odwiedzi chorych a od godz. 1630 dyżurować będziemy w konfesjonałach. W pierwsza niedzielę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8.30.
  6. W pierwszy piątek na spotkanie formacyjne zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.
  7. Z Okazji kolędy zaprosiły nas 83 rodziny Serdeczne Bóg Zapłać za każde zaproszenie i każde dobre słowo.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  9. W ubiegłym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej do domu Ojca odeszła: +  Renata LENARD. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.