Published On: 8 stycznia 2023

Niedziela Chrztu Pańskiego  – 08.01.2023

  1. Za przygotowanie Jasełek i wieczoru kolędowego, który odbył się w uroczystość Objawienia Pańskiego, serdecznie dziękujemy pani Justynie, siostrze Karmelitance Mariuszy, panu Tomkowi, dzieciom i rodzicom, którzy dzielnie wspierali swoje pociechy.
  2. Jutro, w poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, w ciszy od godz. 17:00.
  3. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
  4. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W przyszłą niedzielę, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczmy na cele gospodarcze naszej parafii.
  6. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzimy parafian zamieszkałych: w poniedziałek przy ulicy Sportowej, Strażackiej oraz  Szczecińskiej. We wtorek przy ul. Rudnej, Siennej, Gęsiej oraz Toruńskiej. W środę przy ul. Czerwonego Krzyża. W czwartek  przy ul. Piwnika Ponurego. W piątek przy Alei Mireckiego i w sobotę przy ul. Grota Roweckiego. Od poniedziałku do piątku, kolędę rozpoczynamy  od godz. 15:00 a w sobotę od godz. 10:00.
  7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 300 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  9. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: + Zbigniew WYPYCH, + Danuta MIESZCZANIN, + Jolanta WAWRO . Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie