Published On: 31 grudnia 2023

Święto Świętej Rodziny – 31.12.2023

  1. Dzisiaj 31 grudnia, o godz. 18.00  odprawimy Mszę dziękczynno – przebłagalną z nabożeństwem na zakończenie Starego Roku 2023

  2. Jutro, 1 stycznia, Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego: 8:30, 10:30. 12:00 i 18:00

  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 17:30 modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek dyżurować będziemy w konfesjonale od godz 17:00. Na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSPJ

  4. W tym tygodniu rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. W środę odwiedzimy parafian zamieszkałych przy ulicy Lotników, Patriotów, Szczecińskiej i Wierzbowej. W czwartek  przy ul. Łącznej, Piwnika Ponurego, Sportowej i Strażackiej. W środę i czwartek początek kolędy o godz. 15:00

  5. W piątek, 5 stycznia, na spotkanie kolędowe zapraszamy członków wspólnoty NIE JESTEŚ SAM. Spotkanie rozpoczyna się o godz. 16:00 w salkach parafialnych. Wszyscy są serdecznie zaproszeni.

  6. W sobotę 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego Podczas Mszy św. dokonamy poświęcenia kadzidła i kredy. Ofiary w tym dni zbieramy na Krajowy Fundusz Misyjny. W Uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd w naszym kościele. Początek godz. 16:30.

  7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 850 zł. Serdeczne Bóg Zapłać

  8. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła: + Anna GARA. WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ JEJ DAĆ PANIE