Published On: 21 listopada 2021

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 21.11.2021

1. Dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Ostatnia niedziela w roku liturgicznym.
  2. Bóg Zapłać za wszystkie ofiary złożone w minioną niedzielę na rzecz chrześcijan zamieszkujących Liban.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Cecylii patronki śpiewu kościelnego. Z tej okazji panu organiście, panu Krzysztofowi, jak całej scholii parafialnej, na ręce pani Justyny, składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego Błogosławieństwa.
  4. Jutro, w poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17 00. Z Józefem przed Panem. Okazja do spowiedzi św.
  5. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18 00 a w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Prośby możemy składać do puszki przy wyjściu z kościoła lub elektronicznie.
  6. W poniedziałek Msza św. zbiorowa za zmarłych w minionym miesiącu.
  7. Zapraszamy na próbę scholii parafialnej w sobotę 27 listopada o godz. 11:00. Spotkanie w salce parafialnej.
  8. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu. Podczas Mszy św. o godz. 8 30 poświęcimy dekorację adwentową.
  9. Przypominamy, że poświęcone opłatki na stół wigilijny roznosi do rodzin naszej parafii Pan Kościelny Zbigniew Listek.
  10. Bóg Zapłać za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na cele gospodarcze.
  11. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  12. W tym tygodniu do domu Ojca odeszli z naszej rodziny parafialnej: + Bronisław CUDZICH, + Alfreda KULA, i + Kazimiera KOSICKA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…