Published On: 25 grudnia 2020

Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.2020

  1. Drodzy Parafianie i Goście Kochani, w każdą noc wigilijną jest taki moment, kiedy czujemy, że Bóg przechodzi między nami, a wtedy przypominamy sobie o dobru, pięknu i wrażliwości, które są w nas. Jako wasi Duszpasterze życzymy Wam, aby ten moment rozciągną się na wszystkie minuty Waszego życia. Życzymy również Ciepła, normalności, wzruszenia i kilku tonów ciszy na nadchodzący czas.
  2. W pierwszy dzień świąt Msze św. według porządku niedzielnego.
  3. Jutro drugi dzień świąt – święto św. Szczepana. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego. Ofiary w tym dniu przeznaczone są na potrzeby studentów uczelni katolickich.
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc przy świątecznym dekorowaniu kościoła. Swoje podziękowanie kierujemy do pań: Haliny, Anny, Janiny, Barbary, Anety i Małgorzaty oraz panów: Zbigniewa, Andrzeja, Roberta, Wiesława, Józefa, Piotra i Romana. Bóg Zapłać, również za złożoną żywność dla mniej zamożnych z naszej parafii.
  5. W niedzielę 27. Grudnia obchodzimy święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to patronalne święto Rodzin Katolickich.
  6. Zgodnie z rozporządzeniem ks. biskupa Grzegorza KASZAKA, w tym roku w naszej diecezji nie będzie tradycyjnych odwiedzin duszpasterskich. Księża w naszej parafii będą odwiedzać wiernych na indywidualne zaproszenie. Zaprosić można księdza w zakrystii po każdej Mszy św.