Published On: 25 grudnia 2022

Uroczystość Narodzenia Pańskiego  – 25.12.2022

1. Jutro drugi dzień świąt – święto św. Szczepana. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego. Ofiary w tym dniu przeznaczone są na  Stypendialny Fundusz Diecezjalny.

2. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom, panom i dzieciom za pomoc przy świątecznym dekorowaniu kościoła.

3. We wtorek dzieci z naszej parafii wcielą się w rolę kolędników i odwiedzą rodziny przez, która zostały zaproszone. Za przygotowanie kolędników dziękujemy siostrze Mariusza karmelitance.

4. W piątek święto Świętej Rodziny. W tym dniu na Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy za tych którzy w minionym roku 2022 odeszli z naszych rodzin do domu Ojca.

5. W  sobotę 31 grudnia  o godz. 18:00 odprawimy Mszę św. dziękczynno – przebłagalną z nabożeństwem na zakończenie Starego Roku.

6. Zaproszenia na kolędę przyjmujemy do 31 grudnia.

7. W minionym tygodniu na cele parafialne wpłynęło 350 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.

8. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszła + Anna SZKOPIAK. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie

9. Królowi wieków nieśmiertelnemu, niewidzialnemu samemu mądremu Bogu, niech będzie cześć i chwała na wieki wieków. Amen.