Published On: 31 grudnia 2022

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – 01.01.2023

  1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu, Z Józefem przed Panem, od godz. 17:00.
  2. We wtorek przed Mszą św. nowenna do św. Józefa. Natomiast w środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego Podczas Mszy św. dokonamy poświęcenia kadzidła i kredy. Ofiary w tym dni zbieramy na Krajowy Fundusz Misyjny. W uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość  od pokarmów mięsnych. W piątek w Uroczystość Objawienia Pańskiego zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd w naszym kościele. Początek godz. 16:30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 17:30 modlimy się w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych. W sobotę z racji kolędy ksiądz nie odwiedzi chorych. Na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSNMP.
  5. W tym tygodniu rozpoczynamy odwiedziny duszpasterskie. W środę odwiedzimy parafian zamieszkałych przy ulicy Dietla w czwartek  przy ul. Patriotów, Lotników i Wierzbowej w sobotę ul. Niepodległości i Łączna. W środę i czwartek początek kolędy o godz. 15:00 a w sobotę o godz. 10:00.
  6. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne w wysokości 150 zł. Serdeczne Bóg Zapłać
  7.  W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli+ Robert BISTUŁA, +  Stefan KACZOR, +  Krystyna CHOWANIEC-ELKE WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ IM DAĆ PANIE