Published On: 15 maja 2021

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16.05.2021

1. Dzisiaj VII niedziela wielkanocna, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
  2. Nabożeństwa majowe o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00.
  4. W poniedziałek Msza św. za wszystkich zmarłych, z naszej rodziny parafialnej, w miesiącu kwietniu o godz. 18.00.
  5. Nowenna do św. Józefa we wtorek połączona z Nabożeństwem majowym. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  6. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. zbierać będziemy ofiary na dekorację ołtarzy z okazji Uroczystości Bożego Ciała.
  7. Serdeczne Bóg Zapłać  za wszystkie ofiary złożone dzisiaj na gospodarcze potrzeby naszej parafii.
  8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli: + Marian HERIAN, + Janina SIWEK. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…