Published On: 21 maja 2023

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  – 21.05.2023

  1. Dzisiaj VII Niedziela Wielkanocna – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego
  2.  Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17:30. Trawa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  3.  W piątek  przypada Dzień Matki. Módlmy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.
  4. W przyszłą niedzielę dzieci z naszej parafii na Mszy św. o godz. 12:00  przystąpią do Pierwszej Komunii św. Miejsca na tej Mszy św. są zarezerwowane dla dzieci i ich rodzin. Spowiedź św. dla dzieci i rodzin w sobotę o godz 9:00. W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszamy rodziców do sprzątania naszej świątyni.
  5. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 650 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary przeznaczane na cele gospodarcze naszej parafii.
  6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  7. W minionym tygodniu do domu ojca z naszej rodziny parafialnej odeszły: + Zdzisława CHRUŚCIEL, + Grażyna ADAMUSIŃSKA
    i +  Pelagia MAJKA . Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie