Published On: 15 sierpnia 2021

Uroczystość Wniebowzięcia NMP – 15.08.2021

1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
  2. W poniedziałek Msza św. zbiorowa za zmarłych w minionym miesiącu.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 17.00.
  4. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. wieczorną.
  5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. Ksiądz biskup Grzegorz KASZAK zaprasza na dożynki diecezjalne, które odbędą się w przyszłą niedzielę 22 sierpnia w Chechle. Msza św. o godz. 15.00.
  7. W miniony tygodniu na konto parafialne i formie cegiełek wpłynęło 300 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczmy na  gospodarcze potrzeby naszej parafii.
  9. Bardzo serdecznie dziękujemy paniom Halinie, Annie, Janinie, Barbarze, Małgorzacie oraz panu Wiesławowi  za przystrojenie kościoła na dzisiejszą uroczystość.
  10. Zachęcamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  11. Wszystkim parafianom pozostającym w domach, wyjeżdżającym na urlopy, jak i gościom, życzymy udanej niedzieli, jak również radosnego tygodnia naznaczonego Bożym błogosławieństwem.
  12. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odszedł: + Wiesławę ŚWITOŃ. Wieczny odpoczynek racz JEJ dać Panie