Published On: 5 czerwca 2022

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 05.06.2022

1. Dzisiaj uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Kończymy Okres Wielkanocny.
  2. Dzisiaj również przypada 32 rocznica konsekracji naszej świątyni. Pamiętajmy w naszych modlitwach o wszystkich budowniczych i dobrodziejach dzięki, którym powstał nasz kościół. Jednocześnie uświadamiamy sobie o odpowiedzialności za naszą świątynie, abyśmy mogli ją przekazać w jak najlepszym stanie następnym pokoleniom.
  3. W Poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.16:00 .W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.
  4. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbieramy ofiary, które przeznaczymy na dekoracje ołtarzy usytuowanych na drodze procesji Bożego Ciała.
  5. Przypominamy, że Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele są sprawowane codziennie o godz. 17:30.
  6. W tym tygodniu wspominamy:
    – w poniedziałek – święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła
    – w środę wspomnienie św. Jadwigi Królowej
    – w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  7. Składamy serdeczne Bóg Zapłać za złożone ofiary. Na konto w formie cegiełek oraz do metalowej skarbony zostało złożone 630 zł. Bóg Zapłać za ofiary, które wpływają na renowację przedsionka naszego kościoła.
  8. Zakupiliśmy przenośny zestaw nagłaśniający, który będzie nam służył już podczas tegorocznej procesji Bożego Ciała. Koszt zakupu to 2990 zł.
  9. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.