Published On: 28 maja 2023

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 28.05.2023

  1. Dzisiaj w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny, dzieci z naszej parafii, na Mszy św. o godz. 12:00 przystąpią do I Komunii św.
  2. W środę, w święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, kończymy nabożeństwa majowe.
  3. W czwartek w święto Najwyższego i Wiecznego Kapłana, rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe, które będą sprawowane przez cały miesiąc czerwiec o godz. 17:30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz 17:00 będziemy się modlić w intencji nowych powołań, kapłańskich i zakonnych. W piątek będziemy dyżurować w konfesjonale od godz. 16:30. W sposób szczególny zapraszamy dzieci i rodziców, którzy obchodzić będą  rocznicę I Komunii św. Na Mszy św. o godz. 17:00 uczcimy NSPJ.  W sobotę przed południem kapłan odwiedzi chorych a na Mszy św. o godz. 17:00 uczcimy NSNMP. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie formacyjne w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy. Kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. W tym dniu na Mszy św. o godz. 10:30 obchodzić będziemy rocznicę I Komunii św.
  6. W przyszłą niedzielę, przed kościołem zbierać będziemy ofiary na zakup kwiatów, którymi udekorujemy ołtarze podczas procesji Bożego Ciała.
  7.  Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 850 zł. Serdeczne Bóg Zapłać dla Wspólnoty Żywego Różańca, która ofiarowała 600 zł. na rzecz naszej parafii.
  8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.