Published On: 4 kwietnia 2021

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 04.04.2021

 1. Życzenia Wielkanocne.
  Drodzy Parafianie i Goście. Niech czas Wielkanocny, przeżywany w tak trudnym czasie, rozświetli mroki zwątpienia Jasnością Wiary, zabarwi szare dni Kolorami Nadziei rozgrzeje zmarzniętą duszę Płomieniem Miłości. Nie lękajcie się pustego grobu Chrystusa. Tego życzą Wasi duszpasterze.
 2. Gorąco dziękuję ks. Dariuszowi za trud włożony w przygotowanie Triduum Paschalnego. Swoje podziękowanie kieruję również do pana kościelnego, pana organisty lektorów i ministrantów oraz osób które przygotowały dekoracje i przystroiły nasz kościół kwiatami. Pań i panów, którzy podczas Triduum przygotowali Liturgię Słowa. Gorące podziękowania dla pana Józefa za wiosenne porządki wokół kościoła. Bez Waszej pomocy nie moglibyśmy tak uroczyście przeżyć tych Świąt Zmartwychwstania.
 3. W Niedzielę Zmartwychwstania Msze św. według porządku niedzielnego. Nie ma procesji. o godz. 6.00.
 4. Ofiary zbierane w drugi dzień Świąt są przeznaczone na uczelnie katolickie.
 5. W poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego.
 6. W piątek, ze względu na uroczyste obchody oktawy Wielkanocy, nie obowiązuje post.
 7. W przyszłą niedzielę, niedzielę Miłosierdzia, składamy skarbonki które wzięliśmy na początku Wielkiego Postu na jałmużnę. W tym dniu koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 oraz indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem.
 8. Bóg Zapłać za ofiary, które wpłynęły na konto lub w formie cegiełek.
 9. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.