Published On: 9 kwietnia 2023

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 09.04.2023

  1. Drodzy Parafianie i Goście Z okazji Świąt Wielkanocnych, chcemy Wam życzyć doświadczenia paschy – przejścia: z ciemności do światła; ze smutku do radości; z duchowej śmierci do życia. ​Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarzy Was i Waszych bliskich swoim błogosławieństwem, umocni wzajemną miłość i wspiera w podążaniu drogą prawdy prowadzącą do Jego królestwa. Tego życzą Wasi duszpasterze

  2. Gorąco dziękuję  ks. Dariuszowi za trud włożony w przygotowanie Triduum Paschalnego. Swoje podziękowanie kieruję również do pana kościelnego; pań i panów którzy przygotowały dekoracje, ministrantów i lektorów. Pani Justynie za przygotowanie psalmów i relacje zdjęciowe. Bóg Zapłać za udekorowanie naszej świątyni kwiatami.

  3. Jutro i w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego.

  4. Ofiary zbierane w drugi dzień Świąt są przeznaczone na uczelnie katolickie.

  5. W piątek, ze względu na uroczyste obchody oktawy Wielkanocy nie obowiązuje post.

  6. W przyszłą niedzielę –  Biała Niedziela, zwana Niedzielą Miłosierdzia. Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15:00.

  7. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. 

  8. W minionym tygodniu do domu ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: + Czesław DUDEK, +Anna SEMPER, Elżbieta WŁODARCZYK Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie