Published On: 2 maja 2021

V Niedziela Wielkanocna – 02.05.2021

  1. Wczoraj celebrowaliśmy Odpust Parafialny. Wszystkim za przygotowanie tej uroczystości i za obecność serdeczne Bóg Zapłać. W sposób szczególny dziękujemy paniom za przystrojenie kościoła kwiatami oraz Liturgicznej Służbie Ołtarza za sprezentowanie naszej parafii ornatu oraz kapy.
  2. Jutro 3 maja. Obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski oraz 230. Rocznicę uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00. 17.00 i 18.00.
  3. Rozpoczęliśmy miesiąc maj. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz. 17.00 modlić się będziemy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. W piątek kapłan przed południem odwiedzi chorych a na Mszy św. o godz. 17.00 uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa.
  5. Nowenna do św. Józefa we wtorek połączona z Nabożeństwem Majowym. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  6. Dostosowując się do nowy zarządzeń sanitarnych, informujemy że w naszym kościele może przebywać 40 osób. W świetle tego zarządzenia podjęliśmy decyzję, że Pierwsza Komunia, która będzie 30. maja, odbędzie się w dwóch turach o godz. 10.30 oraz 12.00.
  7. W minionym tygodniu w formie cegiełek oraz na konto parafialne wpłynęło 800 zł. Serdeczne Bóg Zapłać również za ofiary, które wpływają na renowacje Krzyża Misyjnego. W miniony tygodniu zakupiliśmy nowy mikrofon na chór oraz pedał do organów. Wartość zakupionych rzeczy to 750 zł.
  8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  9. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli: + Tadeusz FIGURSKI, + Józef MAKAL, + Jerzy WÓJCIK, + Alicja BEREZA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…