Published On: 28 kwietnia 2024

V Niedziela Wielkanocna – 28.04.2024

  1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Rozpoczynamy Tydzień modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. Jutro przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora kościoła, patronki Europy.
  3. W środę, 1 maja, obchodzimy odpust patronalny. W tym dniu nasz patron św. Józef Rzemieślnik jeszcze  gościnniej rozkłada swoje ramiona zapraszając do wspólnej modlitwy.  Msze św. według porządku niedzielnego. (8:30, 10:30, 12:00 i 18:00). Główna Msza św. odpustowa o godz. 12:00
  4. W środę rozpoczyna się maryjny miesiąc – maj. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17:30.
  5. W piątek 3 maja obchodzimy uroczystość NMP Królowej Polski.  Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego.
  6. W  tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W czwartek na Mszy św. o godz 17:00 będziemy się modlić w intencji nowych powołań, kapłańskich i zakonnych. W piątek będziemy dyżurować w konfesjonale od godz. 17:00. Na Mszy św. o godz. 12:00 uczcimy NSPJ. W piątek,  ks. biskup udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych. W sobotę przed południem kapłan odwiedzi chorych a na Mszy św. o godz. 17:00 uczcimy NSNMP. Wspólnotę Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie formacyjne w niedzielę po Mszy św. o godz. 8:30.
  7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 150 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  8. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.