Published On: 26 marca 2023

V Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2023

 1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi o. Arkadiusz KITA CR. Plan rekolekcji wywieszony jest w gablotach parafialnych.
 2. Serdecznie zapraszamy na Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zapraszamy w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15.
 3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17:00.
 4. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
 5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSNMP.
 6. Za tydzień Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. Na Mszach św. święcić będziemy palmy. Na Mszy św. o godz. 10:30 palmy poświęcimy przed kościołem. Gromadzimy się od strony kancelarii parafialnej.
 7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 110 zł. serdeczne Bóg Zapłać. Ofiary na jałmużnę wielkopostną można składać do skarbonki przy krzyżu adoracji a ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego do skarbony przy wyjściu z kościoła.
 8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć na stół wielkanocny caritasowskie Paschaliki w cenie 9 zł. Oraz baranki z białej czekolady w cenie 6 zł.
 9. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
 10. W minionym tygodniu do domu Ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: Alfreda PIĘTAK, Marian PITUŁA, Stanisław UCHNAST. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie
 11.