Published On: 13 lutego 2021

VI Niedziela Zwykła – 14.02.2021

  1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17.00. Okazja do spowiedzi św.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18.00. Prośby, które chcemy zanieść przed tron Najwyższego za wstawiennictwem św. Józefa, patrona naszej parafii jak i całego roku liturgicznego można składać do metalowej puszki usytuowanej przy wyjściu z kościoła. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  3. Jutro przypada 34 r. święceń biskupich ks. biskupa Piotra Skuchy. Księdza biskupa polecamy wypróbowanym modlitwom drogich parafian.
  4. W środę popielcową posypaniem głów popiołem rozpoczynamy wielki post. Msze św. w naszym kościele o godz. 9.00, 17.00 i 18.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły (jeden posiłek do syta i dwa lekkie).
  5. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie sprawowane w każdy piątek wielkiego postu o godz. 17.15. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę wielkiego postu o godz. 17.15. Kazania pasyjne wygłosi ks. Piotr RYŻ.
  6. Bóg Zapłać za ofiary, które wpłynęły w tym tygodniu w wysokości 350 zł.
  7. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca ofiary przeznaczmy na cele gospodarcze naszej parafii.
  8. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.