Published On: 6 lutego 2021

V Niedziela Zwykła – 07.02.2021

1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17.00. Okazja do spowiedzi św.
  2. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18.00. Prośby, które chcemy zanieść przed tron Najwyższego za wstawiennictwem św. Józefa, patrona naszej parafii jak i całego roku liturgicznego można składać do metalowej puszki usytuowanej przy wyjściu z kościoła. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  3. Serdecznie dziękujemy za pomoc przy demontażu dekoracji bożonarodzeniowych paniom Anecie, Annie, Barbarze, Halinie, Janinie, Patrycji oraz panom Andrzejowi, Józefowi, Tomaszowi, Robertowi i Wieśkowi i ks. Piotrowi
  4. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu w naszych modlitwach szczególnie pamiętamy o chorych i cierpiących.
  5. W minionym tygodniu w formie cegiełek na konto parafialne oraz ofiary z kolędy wpłynęło 850 zł. Serdeczne Bóg Zapłać. Zbieramy w tym miesiącu na zapłacenie ubezpieczenia za nasz kościół. Koszt 1230 zł.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.