Published On: 14 maja 2023

VI Niedziela Wielkanocna – 14.05.2023

1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna.
  2. 14 czerwca 1999 r. czyli  24 lata temu, naszą diecezję odwiedził  papież Jan Paweł II. Dzisiaj święty. W związku z tym wydarzeniem ksiądz biskup Grzegorz KASZAK zaprasza wszystkich diecezjan 20 maja na Plac Papieski. Centralny punktem będzie Eucharystia sprawowana o godz. 17:30. Po Mszy Świętej , o godz. 19:00 okazja do wysłuchania koncertu grupy wokalnej Sound’n Grace.
  3. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału w nabożeństwach majowych. Nabożeństwa majowe każdego dnia o godz. 17:30.
  4. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  5. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 450 zł. Serdeczne Bóg Zapłać.
  6. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na cele gospodarcze  naszej parafii.
  7.  Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  8. W minionym tygodniu do domu ojca z naszej rodziny parafialnej odeszli: + Bogusława ROSÓŁ i + Robert BURZAWA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie