Published On: 11 lutego 2024

 VI Niedziela Zwykła – 11.02.2024

  1. Dzisiaj VI niedziela zwykła w roku liturgicznym. Obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Dzisiaj również rozpoczynamy 57 Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.
  2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17:00.
  3. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
  4. W najbliższą środę, Środę Popielcową, posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. Msze  św. w naszym kościele o godz. 17:00 i 18:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły to znaczy jeden posiłek do syta i dwa lekkie. W Środę Popielcową w naszej parafii, podobnie jak w całej Polsce, będą zbierane do puszek ofiary na rzecz Ukrainy.
  5. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą sprawowane w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15.
  6. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 450 zł. serdeczne Bóg Zapłać.
  7. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca, zbierane ofiary przeznaczamy na gospodarcze cele naszej parafii.
  8. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.
  9. W tym tygodnie do Domu Ojca odeszła z naszej rodziny parafialnej: +Teresa KULA naszą pamięcią modlitewną obejmijmy również ks. prał. Jana SZKOCA. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie