Published On: 13 lutego 2022

VI Niedziela Zwykła – 13.02.2022

  1. Wszystkim, którzy rozpoczęli ferie zimowe życzymy dużo zasłużonego odpoczynku.
  2. Jutro za przyczyną świętych Cyryla i Metodego modlimy się w intencji Europy. Prosimy o pokój i aby Europa była wierna chrześcijańskim korzeniom. Pamiętamy też o zakochanych prosząc dla nich o Boże prowadzenie do dojrzałej miłości
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz. 17:00 . Okazja do spowiedzi św.
  4. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18:00 .Prośby, które chcemy zanieść przed tron Najwyższego za wstawiennictwem św. Józefa, patrona naszej parafii można składać do metalowej puszki usytuowanej przy wyjściu z kościoła lub elektronicznie. Prośby będziemy czytać podczas nowenny.
  5. We wtorek przypada 35 r. święceń biskupich ks. Biskupa Piotra Skuchy. Księdza biskupa seniora polecamy wypróbowanym modlitwom drogich parafian.
  6. W przyszłą, trzecią niedzielę miesiąca ofiary przeznaczmy na cele gospodarcze naszej parafii. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  7. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli: + Marianna ZGUD, + Aleksander LIPIŃSKI. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…