Published On: 19 lutego 2023

VII Niedziela Zwykła – 19.02.2023

1. W minioną niedzielę zbieraliśmy ofiary na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. Zebraliśmy 1050 zł. Gorące Bóg zapłać.
    2. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17:00.
    3. We wtorek, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do św. Józefa.
    4. W środę, przed Mszą św. o godz 18:00, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
    5. W najbliższą środę, Środę Popielcową, posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post. Msze  św. w naszym kościele o godz. 17:00 i 18:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły to znaczy jeden posiłek do syta i dwa lekkie.
    6. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej będą sprawowane w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 17:15. Natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15.
    7. Wszystkim, którzy złożyli ofiary czy to w postaci cegiełek do skarbony czy też wpłacając na konto parafialne, w wysokości 500 zł. serdeczne Bóg Zapłać.
    8. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczamy na gospodarcze cele naszej parafii.
    9. W tym tygodniu, 24 lutego w piątek, mija rok od barbarzyńskiej napaści na Ukrainę. W przyszłą niedziele, na prośbę Caritas Polska, zbierać będziemy przed kościołem ofiary na rzecz Ukrainy.
    10. Zapraszamy do kupowania i czytania prasy katolickiej.