Published On: 20 lutego 2022

VII Niedziela Zwykła – 20.02.2022

1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu z Józefem przed Panem od godz.17:00 . Okazja do spowiedzi św.
  2. We wtorek Święto katedry św. Piotra Apostoła.
  3. Nowenna do św. Józefa we wtorek przed Mszą św. o godz. 18:00 .
  4. W środę wspomnienie obowiązkowe św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  5. W nocy z 26 na 27 lutego 2022 (Sobota/Niedziela) w całym kraju organizowane jest wydarzenie modlitewne Noc walki o błogosławieństwo dla Polski za wstawiennictwem św. Andrzeja Boboli. W naszej Sosnowieckiej Diecezji wydarzenie to się odbędzie w Katedrze Sosnowieckiej tj. Sosnowiec ul. Kościelna 1. Rozpoczęcie o godz. 21:00 – Apelem Jasnogórskim, a o 24:00 będzie sprawowana uroczysta Msza Święta. Zakończenie planowane jest ok. godz. 3:00.
  6. Bóg zapłać za ofiary, które wpłynęły w minionym tygodniu na potrzeby parafii oraz za dzisiejsze ofiary, które przeznaczmy na potrzeby gospodarcze naszej parafii.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  8. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszła: + Ewa WOJNO-ORAŃSKA. Wieczny odpoczynek racz JEJ dać Panie…