Published On: 19 czerwca 2022

XII Niedziela Zwykła – 19.06.2022

1. Nabożeństwa czerwcowe każdego dnia o godz. 17:30 .
  2. W poniedziałek, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 16:00 .
  3. Składamy serdeczne Bóg Zapłać wszystkim parafianom, którzy przyczynili się do uroczystego przeżycia Bożego Ciała.
  4. W poniedziałek na Mszy św. o godz. 18:00 modlić się będziemy za zmarłych w minionym miesiącu z naszej parafii.
  5. W czwartek będziemy obchodzić, przełożoną z 24 czerwca, Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu na zakończenie oktawy Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 18:00 poświęcimy wianki z ziół i kwiatów.
  6. W piątek uroczystość NSPJ. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. Dziękujemy za ofiary, które wpłynęły na konto, zostały złożone w formie cegiełek lub do metalowej skarbony w wysokości 450 zł. Bóg Zapłać za dzisiejsze ofiary, które przeznaczamy na cele gospodarcze.
  8. Polecamy modlitwie dzieci, młodzież, katechetów i nauczycieli którzy rozpoczynają w tym tygodniu wakacje.
  9. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickich.
  10. Wszystkim parafianom życzymy udanej niedzieli i tygodnia naznaczonego Bożym Błogosławieństwem.
  11. W tym tygodniu, z naszej rodziny parafialnej do domu Ojca odeszli: + Kazimiera ARCHMAN, + Stanisława SOLIPIWKO. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie.