Published On: 26 czerwca 2022

XXXIII Niedziela Zwykła – 26.06.2022

  1. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu Z Józefem przed Panem od godz. 16:00 .
  2. W środę uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. Ofiary zbierane w tym dniu przeznaczamy na działalność Stolicy Apostolskiej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy, piątek, sobota i niedziela miesiąca. W piątek od 17 00 dyżurować będziemy w konfesjonałach, na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSPJ. W sobotę na Mszy św. o godz. 17:30 uczcimy NSNMP. W pierwszą sobotę, z racji urlopu, kapłan nie odwiedzi chorych. W pierwsza niedzielę miesiąca zapraszam członków Żywego Różańca na spotkanie formacyjne, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 8:30 .
  4. Od pierwszej niedzieli lipca (3.lipca) wprowadzamy wakacyjny porządek Mszy św. W niedzielę i uroczystości o godz. 8:30, 10:30 i 18:00. A w dni powszednie o godz. 18:00. W niedzielę w okresie lipca i sierpnia nie będzie Mszy św. o godz. 12:00.
  5. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Wszystkim rozpoczynającym wakacje oraz urlopy życzymy dużo wypoczynku.